“Наперекір королеві”: Меган Маркл знову заговорила про пологи

0
607

Дружина принца Гаррі не вперше перечить своїй королівській свекрусі на питання споконвічних традицій титулованого сімейства. Екс-акторка не так давно долучилась до статусної британської знаті, як одразу почала змінювати правила «гри». Звичайно, більшість із шокуючих нововведень майбутня матуся започаткувала із перших днів вагітності.
Спершу для королівського дому нічого не передвіщало біди. Американка? Акторка? Менше з тим. Але після моменту, коли дівчина самостійно відкрила собі двері лімузину, британська знать затамувала подих. І не дарма. Що не день, жінка оголошує усе нові правила. І сьогодні без винятків не обійшлось. Уже навіть здається, що переїзд до окремого помешкання був дрібницею, на яку можна заплющити очі.

За лічені дні до пологів герцогиня Сассекська відмовляється від королівських медиків-акушерів. Згодом заявляє, що не збирається їхати до фешенебельної палати госпіталю, що розташований за пристойну кількість кілометрів від її із принцом Гаррі помешкання. Втім, на цьому Маркл не спинилась. Жінка ще й запевнила, що не планує показувати свого малюка світу. Принаймні, за перші кілька днів після його народження.
Сьогодні майбутня матуся повідомила, що збирається відмовитись від будь-яких медичних процедур, включно з анестезією та іншими допоміжними речовинами. Звісно, знеболюючі Маркл теж внесла до списку-табу. Подібне повідомлення стало роз’ясненням до попереднього, коли жінка заявила, що уже готується до домашніх пологів.

Що цікаво, принц Гаррі в усьому підтримує свою дружину. Ба більше – за найменших проблем одразу звертається до королеви із претензією. Хоча й не завжди він виявляється почутим. Прикрим чином завершилась його розмова із бабусею на тему королівських діадем.
Королева Єлизавета ІІ відмовила принцу Гаррі у проханні дозволити Меган Маркл вдягати будь-яку діадему із королівських «запасів» на вибір. Подейкують, причина таки у «низькому» походженні герцогині Сассекської. Принаймні, на це натякав принц Чарльз.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here