Офіційно: принц Гаррі та Меган Маркл відправляться до Африки вже цієї осені

0
470

Чутки про те, що королівська сім’я вже цієї осені може поїхати у подорож до африканських країн, з’явилися вже давно. І ось тепер вони підтвердились: герцог та герцогиня Сассекські офіційно оголосили на своїй Instagram-сторінці, що їдуть у тур Південною Африкою.
Ця поїздка стане їхньою першою сімейною подорожжю, адже тепер до них приєднається й маленький Арчі Гаррісон. У дописі від Гаррі й Меган в Instagram йдеться, що Міністерство закордонних справ і у справах Співдружності Націй звернулося до тамтешньої влади, аби вони відвідали Південну Африку.


В результаті Гаррі, Меган Маркл та їхній син побувають у Малаві, Анголі й здійснять короткий робочий візит до Ботсвани на шляху до інших країн. У повідомленні також йдеться: “Герцог і герцогиня дійсно з нетерпінням чекають зустрічі з багатьма з вас на місцях і планують продовжувати підвищувати обізнаність про роботу місцевих громад у співдружності та за її межами.”
Раніше королівський репортер Ребекка Інгліш розповідала, що цей візит нагадуватиме, радше, відпустку, а не офіційні прийоми. Восени, а саме у листопаді, Арчі буде вже 5 місяців, і хлопчик вже буде готовий до своєї першої подорожі з батьками.

Раніше британська преса писала, що Меган невдовзі також планує відвезти Арчі на свою батьківщину, а саме до Лос-Анджелеса. Герцогиня хоче, аби він пізнавав історію не лише королівської сім’ї, а й її родини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here