Принц Гаррі, Меган та Арчі можуть поїхати до Африки вже цьогоріч

0
575

Не минуло й місяця після ключової події 2019 року у королівській родині: шостого травня на цей світ з’явився син принца Гаррі та Меган Маркл Арчі Гаррісон Маунбеттен-Віндзор. І хоч малюку всього декілька тижнів, його королівський графік розпланований вже чи не на рік вперед, у тому числі й міжнародні поїздки.
ЗМІ повідомляють, що наразі пара зі своїм сином перебуває на ранній стадії планування поїздки до Південної Африки. “Почалися попередні підготування,” – каже репортер Річард Іден з “Daily Mail”. Подейкують, що подружжя може поїхати до Ботсвани чи іншої південноафриканської країни аж на декілька місяців, не зважаючи на те, що Арчі ще зовсім маленький.
Південна Африка – не єдиний міжнародний напрямок на порядку денному Арчі. Меган, як повідомляється, хоче повезти сина до свого рідного Лос-Анджелеса, як тільки хлопчик зможе подорожувати.

“Для Меган це дуже важливо, щоб Арчі дізнався про її сімейну історію, як і про своїх королівських предків. Тому вона планує поїхати з ним до Лос-Анджелеса, коли буде можливість летіти,” – повідомив королівський інсайдер.
Однак, в найближчий час не варто очікувати того, що королівська сім’я розпочне чимхутчіш пакувати валізи. Чиновники з країн, куди вирушить пара, ще не були поінформовані про будь-які планові зміни. Ребекка Інгліш, королівський репортер, вважає, що поїздка буде радше нагадувати відпустку, аніж робочі будні подружжя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here