Принц Гаррі прокоментував народження первістка

0
498

Вчора вранці, 6-го травня, світ привітав ще одного члена королівської родини: Меган Маркл народила первістка. Не зважаючи на заклопотаність та неймовірний стан, 34-річний принц Гаррі все ж вийшов до преси та дав коментар, адже уся планета чекала на деталі. Одразу помітно, що герцог Сассекський на сьомому небі від щастя: посмішка з його обличчя не сходила ні на мить!
Про народження малюка подружжя повідомило на своїй офіційній Інстаграм-сторінці. Тоді увесь Інтернет буквально “вибухнув” від приголомшливої новини: усі почали вітати їх та радіти разом з ними.
У своєму виступі перед представниками ЗМІ Гаррі щиро зізнався: “Я дуже радий повідомити, що у нас з Меган вранці народився здоровий хлопчик. Мати і дитина почуваються добре. Це був найдивовижніший досвід, який я міг би собі уявити. Як усі жінки роблять те, що вони роблять, – поза розумінням.


Але ми обоє в захваті і дуже вдячні всім людям за підтримку. Ми все ще думаємо про ім’я. Дитина трохи запізніла, тому ми мали трохи часу, щоб поміркувати про це, але все ще не визначились”.
Також 34-річний Гаррі пообіцяв, що через два дні вони усі разом зустрінуться з журналістами, аби всі могли побачити маленького принца. Герцог Сассекський розповів, що це перший його досвід, і він абсолютно дивовижний. За його словами, він дійсно пишається своєю дружиною і “ладний померти за крихітку, як і кожен батько за свою дитину”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here