Принц Вільям отримав зворушливий подарунок на День народження від Кейт Міддлтон і дітей

0
1418

Цими вихідними, а саме 21-червня, старший внук королеви Єлизавети ІІ принц Вільям відсвяткував своє 37-річчя. Герцог Кембриджський, звісно, отримав масу привітань та подарунків від прихильників, та найприємніший сюрприз влаштувала принцу його власна сім’я: дружина Кейт Міддлтон та діти, Джордж, Шарлотта та Луї.
І хоча принц Вільям користується меншою популярністю за свого рідного брата, принца Гаррі, герцог Кембриджський також має чимало своїх шанувальників по всьому світу і тих, хто неабияк цікавиться життям його сім’ї. Інсайдер Кенсінгтонського палацу повідомив пресі, що Вільям цього року отримав надзвичайно зворушливий подарунок від родини.

Ним став альбом, наповнений сімейними фотографіями і малюнками, які Кейт з дітьми створили за останній рік. Тема альбому, як повідомляється, «Den They Were Three»  – відзначення першого року в сім’ї принца Луї. «Можна сказати, що це нагадування Вільяму про те, що дійсно важливо. Це було зроблене з великою турботою», – каже інсайдер.
Кейт, як стало відомо, підійшла до приготування дуже відповідально. «The Sun» зазначає, що герцогиня зберігала подарунок у будинку своєї сестри, Піппи Міддлтон, і в результаті він став великою несподіванкою для Вільяма. Вона самостійно упродовж року збирала фото, малюнки дітей, аби у результаті скласти їх у одне ціле.


Слід нагадати, що нещодавно навколо сім’ї Кейт і Вільяма розгорівся неабиякий скандал. Британський таблоїд написав, ніби-то чоловік зраджував вагітній дружині з Роуз Хендбері, близькою подругою Кейт Міддлтон. Також принц останнім часом з’являвся на публіці без обручки, що ще більше насторожило прихильників королівської сім’ї і змусило повірити у опубліковану інформацію.
У палаці ж зраду Вільяма активно заперечують. Не зважаючи на майже достовірну фейковість інформації, приховане джерело повідомило, що  Вільям і Кейт таки «чимало попрацювали над своїм шлюбом останніми місяцями. Попри злети і падіння, вони люблять один одного, а діти – найважливіше в їхньому житті».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here