Принц Вільям розповів, як би відреагував на нетрадиційну сексуальну орієнтацію своїх дітей

0
697

У двадцять першому столітті нетрадиційною сексуальною орієнтацією вже нікого не здивуєш. На захист ЛГБТ-спільнот організовують прайди, про їхні права говорять і говорять чимало. Однак, для людей все ще дивним та незвичним є той факт, що геєм, лесбійкою, трансгендером чи бісексуалом може стати хтось з членів традиційної королівської родини. Принца Вільяма та Кейт Міддлтон запитали, як би вони відреагували на таку нетрадиційну любов своїх дітей.
Під час зустрічі з благодійною організацією “Albert Kennedy Trust” герцога Кембриджського запитали, як би він реагував на те, якби Джорж, Шарлотта чи Луї у майбутньому приєдналися до ЛГБТ-спільноти. Він відповів, що насправді вони з Кейт про це думали і навіть обговорювали.
Вільям зазначив, що для нього це “окей”, однак він турбується про те, як громадськість сприйме це, зважаючи на надмірну публічність їхніх дітей, і як найкраще підтримати їх у цьому випадку.

Принц каже, що неодноразово батьки інших дітей запитували його про це. “Я гадаю, що люди про це не замислюються, допоки самі не стануть батьками. На мою думку, це абсолютно нормально, якщо хтось з них обере нетрадиційну орієнтацію. Проблема у тому, як це буде інтерпретовано.”
На думку герцога і герцогині Кембриджських, дуже важливим є спілкування один з одним. Вони зазначають, що з дітьми слід це обговорювати і підтримувати у процесі їхнього дорослішання. “Мене не хвилює, що вони належатимуть до ЛГБТ, мене хвилює тиск на них через це,” – каже принц.

І хоч Вільям з Кейт Міддлтон вже міркують над цим питанням, зіштовхнуться вони з ним точно нескоро: Джоржу наразі лише 5 років, Шарлотті – чотири, а принцу Луї – всього лише рік. До підліткового віку ще мінімум 6-7 років, тому хвилюватись поки немає причин.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here