Що можна робити після Великодня а що не можна

0
1240

Пройшло велике свято Пасхи, та через загублені традиції мало, хто знає, як варто проводити тиждень від Великодня до Радониці адже, сучасний світ вимагає бути у тренді, бути в стані шалених перегонів за кар’єрою та покращенням умов життя, а може, навіть, виживання.
Ще з часів революції, коли церква руйнувалася, та все українське та святе було заборонене, через те мало, що дійшло до наших часів. Ми майже не пам’ятаємо звичаїв, які поважали наші предки, не знаємо, які канони вшановувати.
За допомогою інтернету почали потрапляти деякі рештки історії та законів, які треба знати. Отже, тиждень після Великодня слід розпочинати з понеділка дуже весело та звати усіх родичів та гостей до себе додому.

Вівторок – святий день, у який обов’язково варто йти до храму та роздавати милостиню, робити духовні справи. Середа – суто жіночий день, у який, вийшовши на вулицю можна було зустріти свого майбутнього чоловіка.

Світлий четвер – поминальний день, як це не дивно. Треба було йти на цвинтар та також роздавати милостиню та їжу тим, кому вона дійсно потрібна. А у п’ятницю чоловіки займалися домашнім пивоварінням, яке приносило добро та достаток у дім.
Субота ж, була теж днем поминків та прощавання із святом, хазяйки готували 7 своїх фірмових страв, обов’язково увечорі треба було прибиратися, бо це відганяло нечисть. І, на сам кінець, неділя, вважалася днем кохання, який завершував тиждень святої Седмиці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here