Таємний Санта зруйнував улюблений день актора

0
674

Голлівудський актор ніяк не може оговтатись після візиту до Saturday Night Live, що відбувся раніше на цьому тижні. «Ви зруйнували мій улюблений день…» – заявив Метт Деймон після недавніх подій.

У проморолику до виступу актор зізнався, що «Таємний Санта» – найкращий день у році. Тим часом, як музичні гості студії Майлі Сайрус і Марк Ронсон виконували святкові композиції, Ронсону вручили неочікуваний подарунок – сандвіч з індичкою. За тлумаченням Бека Беннетта, це особливий символ їхньої дружби. Згодом, повернувшись до Деймона спиною, він подарував Сайрус коштовну прикрасу.
Усі в очікуванні третього сюрпризу. Чесілі Стронг вручає кінозірці подарунок – шарф ручної роботи, умисно незавершений. Колектив змусив актора вдягти недов’язаний подарунок. Натомість, Деймон невдоволено пробурмотів, що його улюблений день був «зруйнований».
До слова, «Таємний Санта» – це американська передноворічна традиція, віднедавна започаткована і в Україні. Її суть полягає в анонімному подарунку одному із членів певного колективу, як правило, на роботі. «Таємні Санти» визначаються жеребкуванням. Важливо: до початку святкового флешмобу встановлюється ціновий діапазон, аби уникнути незручних ситуацій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here