Темношкірі жінки у Каннах здійняли галас щодо расизму у кіно

0
886

З весни Голівудом поширилася кампанія #MeToo, що базується на захисті прав жінок у кіноіндустрії, а також, усіх тих, хто потрапив під низку сексуальних знущань та подібної  поведінки зі сторони продюсерів та людей, хто завідує світом шоубізнесу.
Таким чином, на кінофесті, що проходить у Каннах жінки афроамериканки теж вирішили зробити свій внесок у захист прав знедолених, але цього разу головною темою був расизм та його наслідки.
На чолі із Аїсою Маїгою дівчата об’єдналися у групу, та голосували на червоній килимовій доріжці. Майже кожна з них дала інтерв’ю на цю тему. Коментарі були такі: “Коли я проходила кастинг на фільм, мені сказали, що я занадто інтелегентна для африканки, та і взагалі, краще б я була білою” – каже одна з акторок: “Я вважаю, що це історичний та значимий день, який вплине на подальші дії людей із пригніченими правами” – так каже сама Аїса.
Таким чином, бачимо, що щось активне і масштабне коїться у цьому світі, щось старе, таки, має відпасти, а щось нове, більш світле та чисте прийде йому на зміну.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here