“Тепер подруги?”: Меган Маркл з Кейт Міддлтон стали ближчими після народження Арчі

0
584

Неодноразово герцогиню Сассекську та герцогиню Кембриджську підозрювали у ворогуванні. Чимало людей переконані, що Кейт Міддлтон і Меган Маркл – затяті суперниці і постійно змагаються між собою, однак королівський інсайдер запевняє, що це не так. “Свіжим” приводом для теплих стосунків між ними стало народження Арчі Гаррісона, сина Меган Маркл та принца Гаррі.
“Меган і Кейт проводять набагато більше часу разом, – каже інсайдер палацу. – Тепер, коли вони пов’язані материнством, вони стали близькі, як ніколи раніше”. Що ж, спільний інтерес у обох герцогинь таки з’явився, то, можливо, між ними тепер завжди пануватиме лише дружба?

Королівський репортер, Ребекка Інгліш, розповіла, що у вівторок, 14 травня, Арчі зустрівся з принцом Вільямом і Кейт Міддлтон у Віндзорі. Вони навідались у Фрогмор одразу після того, як Гаррі повернувся з Оксфорду. Однак, їхні діти не були з ними. Джордж, Шарлотта і Луї побачать свого двоюрідного брата згодом.
Що цікаво, Кейт з ентузіазмом говорила про Арчі на наступний день після його народження. “Це такий особливий час, і з моїми дітьми, Луї і Шарлоттою, які народилися у цю прекрасну пору року”, – сказала герцогиня Кембриджська.

“І так, весна в повітрі, так що це чудово. Як сказав Вільям, ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з малюком і хочемо якомога швидше дізнатись, яким буде його ім’я. Це дійсно нас обох цікавить. Я бажаю їм всього найкращого в ці наступні кілька тижнів. Це завжди трохи складно вперше” – додала Кейт.
Королівський інсайдер також повідомив, що Меган планує відвезти Арчі до США, коли йому дозволять літати: “Для Меган дуже важливо, щоб Арчі вивчав свою сімейну історію, тому він повинен дізнатися про своїх королівських предків. Ось чому вона планує поїхати з ним до Лос-Анджелеса, коли це буде можливо”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here