У Нью-Йорку видовищно відсвяткували День подяки

0
648

На честь Дня подяки в четвер, 23 листопада, в Нью-Йорку відбувся парад Масі, по рахунку, це вже 91-й парад. В Манхеттені, по 6-й авеню, провезли велетенські надувні фігурки мультиплікаційних та казкових персонажів відомої студії “Dreamworks”. Цікаво, що одним з головних атрибутів свята, є люди в костюмах перших поселенців XVII століття та індіанців.

Парад Масі на День подяки – це видовищне театралізоване дійство, яке щороку збирає дуже багато людей. Спостерігати за цим дійством можна на місці подій, або переглядати по телевізору. Сам парад вважається однією з найочікуваніших подій у Нью-Йорку. Також на самому параді можна побачити та послухати виступи бродвейських зірок та відомих музикантів. Напередодні Дня подяки прийнято займатися благодійністю, щоб нагодувати і порадувати бідних. На станціях метро встановлюються столи, на які можна класти свої пожертвування.

День подяки – державне загальнонародне свято США щорічно святкують у четвертий четвер місяця листопада; свято відзначає перший урожай, який зібрали пілігрими із Плімутської колонії у 1621 році після голодної зими в Новому Світі. Колоністи, які вижили завдяки допомозі індіанців, влаштували для себе і для них триденне святкування з молебнями подяки і бенкетом. Уперше День подяки святкували за президента Джорджа Вашингтона 26 листопада 1789 року.
У 1863 році президент Авраам Лінкольн оголосив День подяки національним святом і вихідним днем. День подяки вважається сімейним святом – його святкують традиційним обідом, який особливо поширений на Сході США. Обов’язковими стравами на День подяки є фарширована індичка з журавлиновим варенням і солодкий пиріг із гарбузовою начинкою. Від Дня подяки у США починається святковий сезон, який продовжується Різдвом і Новим роком.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here