Ворожнечі кінець: Маркл і Мідлтон обрали ялинку

0
1679

Королівська сім‘я офіційно перейняла святковий дух. «Титулована» різдвяна ялинка цьогоріч була встановлена безпосередньо у Кенсінгтонському палаці – де Кейт Мідлтон і Меган Маркл живуть зі своїми чоловіками-принцами Вільямом та Гаррі. Святкове дерево сягнуло неабияких розмірів, 30-ти футів.


Відео із встановленням королівської різдвяної ялинки опубліковане на офіційній сторінці Historic Royal Palaces у Twitter. На ролику висвітлений процес від монтування дерева і до його декорування. Тим не менш, Букінгемський палац також прикрасили трьома високими ялинками, розміщеними в іменитому мармуровому залі.

Королівська родина уже мала би сповістити громадськість про свої плани на прийдешнє Різдво. Утім, обидва титулованих подружжя не поспішають розголошувати деталей святкування. Очікується, що королівські сімейні пари будуть присутні на церковній службі та разом проведуть вечір із принцом Чарльзом, герцогинею Корнуольською і королевою у її помешканні Сандрінгем – у Норфолклу, Англія.


Минулого року Меган уже святкувала Різдво із членами королівської родини, що на той час виявилось безпрецедентним вчинком – оскільки дівчина ще не була у шлюбі із принцом Гаррі. Цього року Меган Маркл також не повернеться до Штатів та уже без зайвих претензій зможе бути присутньою на королівській трапезі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here