Вирішується доля будинку Чарлі Чапліна

0
861

Музей, розташований в колишньому робочому будинку Lambeth, де колись жив відомий комік Чарлі Чаплін, може опинитися під загрозою закриття. Причиною того є закінчення терміну оренди приміщення в березні наступного року. Сім’я Чарлі Чаліна написала відкрите звернення з проханням зберегти Лондонський Музей Кінематографу.
Лист, підписаний п’ятьма дітьми Чапліна: Джеральдіною, Майклом, Вікторією, Аннет та Джейн. В ньому розповідається про те наскільки є цей будинок важливим для них. Кейтерін Форд, завідувач музею, повідомляє, що представники сім’ї Чарлі завжди підтримували заклад.

“У цьому будинку наш батько жив з чотирьох років, саме тому це місце є для нас священним”-коментують діти Чарлі. Вони стверджують, що вони були б дуже вдячні, якщо з данної будівлі зробили такий собі соціально-культурний центр для усіх бажаючих та для самого Лондона, так як у музеї знаходиться велика колекція артефактів кінематографу.
Власники приміщення вказують, що мають намір продати будівлю. Було подано петицію, щоб зберегти музей, який має благодійний статус і підтримується за рахунок волонтерів, а не державного бюджету. На данний же час петиція вже набрала більше 19000 підписів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here