Єлизавета ІІ відсвяткувала свій день народження із Кейт Міддлтон

0
740

Допоки вагітна Меган Маркл шукає усе нові шляхи, щоб обійти усталені королівські традиції, її знатна суперниця, Кейт Міддлтон проводить час із своєю титулованою свекрухою, британською королевою Єлизаветою ІІ. Як не дивно, замість помпезного святкування свого 93-го дня народження, королева  Великобританії подалась до великодньої служби у компанії найрідніших.
Традиційно, британський монарх святкує свій день народження у приватному форматі та в оточенні найближчих. Що стосовно публічного святкування, воно проводиться трохи згодом – влітку. Втім, цього разу Єлизавета ІІ вирішила взяти приклад у своєї невістки Меган Маркл та дещо поступитись усталеним правилам королівського дому.

Уся справа у тому, що цьогорічний Великдень припадає власне на 93-ій день народження британської королеви. Тож, зовсім не дивно, що свято пройшло у рамках храмової служби. Варто зауважити, що до королівського святкування інше титуловане подружжя Меган Маркл та принца Гаррі не завітало. Подейкують, причина у тому, що герцогиня от-от народить первістка.
У будь-якому разі, сімейство Кейт Міддлтон та принца Вільяма на службу прийшло, разом зі своїми дітьми. Ба більше – герцогиня вбралась в образ, аж надто подібний до луку своєї свекрухи, королеви Єлизавети ІІ. Частиною заходу стали й інші представники титулованої сім’ї: донька королеви принцеса Анна, сімейство принца Едварда та інші родичі.

Її Величність вийшла на публіку у вбранні небесно-блакитного відтінку. Такому ж кольору надала перевагу і її невістка, Кейт Міддлтон, обравши стриману сукню від бренду Alexander McQueen. Цього ж дня, що зрозуміло, у мережі також з’явилось зворушливе привітання королеви зі святом з боку герцогині Кембриджської.
Що стосовно принца Гаррі, на події він присутній був, на відміну від своєї дружини, яка із дня на день готується до народження малюка. Так чи інакше, зі своїм братом, принцом Вільямом, Гаррі привітався аж надто стримано і, навіть, холодно. Не виключено, що плітки про братню ворожнечу можуть виявитись правдою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here