Загадкове відео: Катерина Осадча постала в містичному образі мавки

0
1117

Нещодавно на офіційній сторінці українського мультфільму “Мавка. Лісова пісня” в Instagram з’явилось загадкове відео, на якому Катерина Осадча постає в містичному образі лісової мавки.

View this post on Instagram

«Вітер віє, трава шумить…» (с) А ліс навколо зачаровано дивується неймовірній Катерині Осадчій (@kosadcha), яка так магічно перевтілилася в образ Мавки для нашого ролику #МавчинОберіг. ? Попереду ще один образ від Катерини Кухар (@ekaterinakukhar_official)! ? #МавчинОберіг — це прадавня руна, яка символізує гармонію чотирьох стихій і оберігає красу жінки, підсилюючи джерело внутрішньої енергії і природну жіночу магію. Створили його команда анімаційного фільму #МавкаЛісоваПісня та ювелірний дім @oberigjewelry, партнер — @wwf_ukraine. Частина коштів від продажу Мавчиного Оберега буде спрямована на благодійну екологічну акцію #ДімДляРисі. Придбати кулон можна у нашому магазині за посиланням у біо ☝️. Окрім того, там ви знайдете колекцію, присвячену проекту. Автор образів та режисер: Ольга Навроцька (@navro) Музика: Олег (@fahot) Михайлюта #MAVKA #MavkaTheForestSong #Мавка #МавкаЛісоваПісня #КатяОсадча #МашаЕфросинина #КатяКухар #NAVRO

A post shared by Mavka. The Forest Song (@mavka.movie) on


Як виявилось наприкінці, відео – це реклама прикрас зроблених в етно-стилі. Лінійка оздоб має назву прадавньої руни “Мавчин Оберіг”, яка символізує гармонію чотирьох стихій і оберігає красу жінки, підсилюючи джерело внутрішньої енергії і природну жіночу магію. Створили оберіг команда анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня” та ювелірний дім “OBERIG Jewelry”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here