Ілон Маск готується запустити громадський транспорт майбутнього

0
843

Винахідник і засновник компаній «Tesla», «SpaceX», «Neuralink», «PayPal», «SolarCity», а також – один із найуспішніших бізнесменів світу та мільярдер Ілон Маск офіційно оголосив дату запуску відрізку надшвидкісного тунелю «Hyperloop». Перша частина, що сполучатиме центр Лос-Анджелесу з аеропортом, буде відкрита 10 грудня цього року.
Вперше Маск презентував інженерний проект у 2012 році. З тих пір, «The Boring Company»  зайнялась його втіленням. За підрахунками технологів, тільки перший відрізок «Hyperloop» суттєво розвантажить трафік «міста янголів». Інноваційний тунель доставлятиме пасажирів всього лише за 8 хвилин. При чому, вартість проїзду не буде перевищувати 1 долар США.

До слова, вліту 2015-го уже проходили перші випробування на тренувальному полігоні «SpaceX», де Ілон Маск спроектував «пробний» тунель довжиною у 1,6 кілометри.
У майбутньому, компанія планує реалізувати свій масштабний проект створення єдиної системи надшвидкісних тунелів, які стануть громадським транспортом нового покоління. Перший крок – Каліфорнія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here