Пам’ятник Героям Майдану у Кропивницькому

0
560

Міська рада Кропивницького оголосила конкурс на кращу пропозицію, пов’язану з оновленням площі Героїв Майдану та встановленням пам’ятного знаку героям Небесної Сотні і подіям, які пов’язані з Революцієї Гідності.
Це вже друга спроба міськвиконкому зрушити з місця реконструкцію центральної площі міста, яка до лютого 2014 року носила назву імені Кірова. До сьогодні на місці демонтованого пам’ятника Кірову розміщений імпровізований народний меморіал, там вивішені фото героїв Небесної Сотні, біля нього проводять мітинги та акції.

У листопаді минулого року громадські активісти звернулися до голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка з вимогою спорудити пам’ятний знак Героям Майдану саме на центральній площі міста, куди під час Революції Гідності виходити тисячі кропивничан, проте результати першого конкурсу проектів, який відбувся у квітні цього року, не задовольнили громадськість і жоден із поданих проектів не був підтриманий.
За інформацією сайту міської ради Кропивницького, цього разу учасникам конкурсу пообіцяли запровадити грошові винагороди, які б покривали вартість вироблених ескізів, макетів та презентації проекту. Отже, у положенні про конкурс крім преміального фонду, який складає 70 тисяч гривень, визначили ще й 10 тисяч гривень заохочувального фонду.
Проекти прийматимуть до 15 березня 2018 року, а оголосити результати конкурсу планують 15 квітня 2018 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here