Роботи працюють від вологого середовища

0
665

Забудьте про електрику та батарейки! Це в минулому. Фантастика із книжок стає реальністю прямо зараз! Вчені дійсно прорвалися уперед стрімко! Все геніальне просто, якщо спостерігати за природою, вона сама підкаже, що і як робити правильніше.

Вчені підглядали за рослинами, що змінюють свій стан і вигляд в залежності від рівню вологи у повітрі. Сиділи собі люди у білих халатах та окулярах, у Сеулі, що знаходиться у Кореї, та наглядали за рослинками, як ті дивно поводяться, коли адсорбують вологу. Результат тих спостережень – прекрасні гідроботи-манюні.

Це дійсно щось неймовірне! Роботи всмокчують вологу та починають рухатись неначе маленькі живі тваринки. Створіння виконані з маленьких стрічок, що починають пересуватися як крихітні змійки чи комашки. Таке видовище викликає лише радісні емоції від спостереження.

Насправді, такий крок в науці допоможе дуже сильно в медицині та ще багатьох галузях науки на промисловості. Найприємніший той факт, що гідроботи  зовсім не токсичні та не приносять шкоди зовнішньому середовищу.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here