Виявилося, що вейпінг ще гірший за цигарки

0
1165

Десь біля десятиріччя промайнуло після того, як на ринок увійшли нешкідливі цигарки, які неначеб-то допомагають кинути палити. Та, насправді, все набагато гірше ніж здається на перший погляд.

Можливо, перше покоління такого замінника тютюнопаління і було створене для того, щоб допомогти курцям кинути, та треба розуміти, що ні одна корпорація не зацікавлена в тому, щоб люди були здорові.
До речі, багато хто з зірок світового рівня перейшов на вейпінг, а це означає, що такий хід лише підтримає продажі таких штукенцій. Кейті Перрі, Леонардо ДіКапріо, Мішель Родрігез, Джек Ніколсон, Джонні Депп, та багато хто з селебрітіс не нехтує такою звичкою

Репер Снуп Дог настільки обожнює вейп, що і сам запровадив власну компанію з продажу вейп-цигарок.
Але, ніхто не замислювався над тим, що при нагріванні спіралей у інгаляторі, через який до легенів потрапляє, так званий, нешкідливий пар, вивільнюються канцерогенні формальдегіди, яки отруюють ще швидше.
Надалі, вчені довели, що через смакові замінники, звикання прискорюється, а ще й в компанії з нікотином, людина формує серйозну залежність, тобто удар психологічного впливу ще страшніший ніж в звичайних смердючих цигарок. Отже, приємного вейпу, друзі!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here