Як Ikea вплинув на вибір покупців за останні роки

0
852

Як відомо, тиждень тому помер видатний геній-бізнесмен, засновник компанії Ikea, що виготовляє меблі, та продає їх по всьому світу – Інгвар Кампрад. Вчені розповідають про ефект Ікеа. Подеякують, що фірма має серйозний вплив на підсвідомість клієнтів.

Інгвард свого часу, розпочав бізнес з панчох та канцелярії, але світ його запам’ятав, як досвідченого підприємця, який розробив свою методику підходу до клієнта. Вона полягала у тому, що предмети інтер’єру створювалися таким чином, щоб людина, що купила наприклад, складний столик, мала змогу змайструвати вдома його власноруч.
Далі, за що ми маємо бути вдячними, так це за те, що Ікеа розробили мапу своїх магазинів, та зручні підказки щодо розташування різновиду меблів у величезних магазинах-складах.

Та, найприємнішим з винаходів містера Кампрада є ідея того, що клієнт має змогу протестувати меблі не відходячи від того, що він вибрав. Наприклад, можна полежати у м’якесенькому новому ліжечку, стільки, скільки забажаєте, або надовго розташуватися у шкіряному кріслі. Повірте, після цього ви обов’язково закохаєтесь у товар Ікеа.

Гільдія маркетологів розробила спеціальний підхід до клієнта. У компанії з’являються навіть фанати, що воліють придбати нові і нові серії неймовірно компактних і комфортабельних меблів.
А склади магазинів, то не просто приміщення із запахом дерева, а неймовірно казково створені лабіринти, якщо можна так висловитись. Тобто, все створено таким чином, щоб підвести чи підштовхнути відвідувачів до спеціального різновиду товарів і зробити свій вибір.

Дива та й годі. Але, люди скуповують меблі від Ікеа просто з неймовірними темпами і обертами. Дійсно, система продажу та заохочування клієнта працює відмінно!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here