Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeКіноТелебачення«Лабораторію Goop» з Гвінет Пелтроу продовжили на 2 сезон, попри звинувачення у...

«Лабораторію Goop» з Гвінет Пелтроу продовжили на 2 сезон, попри звинувачення у лженауковості

Гвінет Пелтроу в останні роки багато зробила для розвитку своєї лайфстайл-компанії GOOP, і недавнє рішення Netflix продовжити присвячений цьому бізнесу документальний серіал «Лабораторія GOOP», схоже, підтверджує, що акторка рухається у правильному напрямку.
Як повідомляє видання Variety, шоу повернеться на екрани з шістьма новими 30-хвилинними епізодами, присвяченими сексу, близькості та розширенню прав та можливостей жінок. Правда, виробництво поки не почалося, та й дата прем’єри не призначена.
У першому сезоні «Лабораторії Goop» були детально висвітлені теми, якими займається корпорація Гвінет Пелтроу, – від жіночого оргазму до психоделіків та енергетичного зцілення. Всі вони були адаптовані у ролики під керівництвом лікарів, які практикують альтернативну медицину, і співробітників Goop.

Цікаво, що шоу продовжили, попри бурхливу реакцію глядачів, які звинуватили Пелтроу у поширенні лженауки. Сама акторка раніше заявляла, що не збирається змінювати тему розмови лише «для того, щоб усім сподобатися».
«Ми робимо свою справу абсолютно чесно, і нам подобається те, чим займаємося. І не має ніякого значення, що пишуть про нас інші», – заявила Гвінет.
Корпорація Goop виросла з електронної розсилки, яка пропонувала поради по красі та подорожам, і зараз являє собою цілий набір продуктів – від подкастів до магазинів товарів для будинку.
«Я вважаю, чудово, що ми змогли стати брендом, який так хвилює людей», – переконана Пелтроу.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments