Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиЛеді Гага розповіла, що приймає антипсихотичні препарати

Леді Гага розповіла, що приймає антипсихотичні препарати

Співачка Леді Гага приймає Оланзапін, препарат, який використовується для лікування шизофренії та біполярного розладу, тому що вона “не завжди може контролювати те, що робить її мозок”.
У розмові з Зейном Лоу на радіостанції Beats 1 Apple Music, Гага пояснила: “Я написала пісню для “Chromatica” під назвою “911”, і вона про антипсихотичний засіб, який я приймаю. Тому, що я не завжди можу контролювати речі, які мій мозок робить, і мені потрібно приймати ліки, щоб зупинити процес, який відбувається. Я знаю, що у мене є психічні проблеми, і я знаю, що іноді вони можуть зробити мене нефункціональною, як людину”.
Раніше Леді Гага розповідала про те, що страждає від сильної психологічної травми після неодноразового зґвалтування, коли їй було 19 років. Даючи інтерв’ю Опрі Вінфрі, вона сказала: “Мене зґвалтували, коли мені було 19 років. Це було неодноразово. У мене посттравматичний стрес. У мене хронічний біль. Я приймаю ліки”.

Гага також розповіла, що вона була стурбована випуском свого альбому на тлі пандемії коронавірусу, оскільки її турбує добробут медичного персоналу, що бореться з глобальною кризою у галузі охорони здоров’я.
34-річна співачка сказала: “Це виявилося для мене складним завданням, коли трапився цей вірус, я не хотіла випускати цей альбом. Я подумала: що ми можемо зробити більш конкретне, щоб допомогти світу? Як я можу використати свою людяність, щоб зосередитися на чомусь, що я вважаю більш важливим, ніж те, через що я пройшла? Це змусило мене задуматися про помічників світу і про те, який їх психічний стан та що вони обов’язково повинні отримувати допомогу, якої вони потребують. У мене не бракує самосвідомості, і я розумію, що я не єдина людина на планеті, яка страждає, і я вдячна за те, що у мене є”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments