П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиЛеді Гага зізналася, що слава довела її до думок про самогубство

Леді Гага зізналася, що слава довела її до думок про самогубство

Леді Гага – співачка зі світовим ім’ям, але у її слави та популярності є зворотня, «темна», сторона. У нещодавньому інтерв’ю CBS Sunday Morning Гага зізналася, що у неї був період, коли вона кожен день думала про суїцид. Також співачка, чиє справжнє ім’я Стефані Джерманотта, розповіла, що Леді Гага в якийсь момент стала її головним ворогом.
«Леді Гага – мій головний ворог, ось що я думала. Ти не можеш піти в магазин, не можеш десь повечеряти з родиною, тому що до твого столика обов’язково підійдуть. Все крутиться навколо неї [Леді Гаги], без цього не можна», – сказала співачка.

Ведучий запитав, чому вона називає період злету своєї слави «темним часом». Гага відповіла:
«Тому що я ненавиділа бути відомою, ненавиділа бути зіркою, я відчувала себе абсолютно виснаженою. Про свої ментальні проблеми нелегко розповідати, вони невидимі».
І додала, що кожен день думала про самогубство.
«Я реально не розуміла, заради чого мені жити, крім, як для своєї родини. Я не розуміла, навіщо мені тут залишатися. Я тоді жила не одна, щоб було кому наглядати за мною», – сказала Леді Гага.

Тепер, за словами Стефані, вона не ненавидить свій супервідомим сценічний образ. Але її лякає підвищена увага шанувальників в повсякденному житті:
«Якщо я йду в магазин, і хтось підходить до мене та починає тикати в обличчя камерою, у мене трапляється паніка. Просто все тіло відразу болить, це дуже страшно. Таке відчуття, що я об’єкт, а не жива людина».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments