Середа, 17 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівЛеся Нікітюк показала розкішну вечерю на Мальдівах

Леся Нікітюк показала розкішну вечерю на Мальдівах

Популярна телеведуча Леся Никитюк порадувала себе розкішним вечерею під час відпустки на Мальдівах. Фото вона показала в Інстаграм.
Вона розмістила в сторіз соцмережі “Інстаграм” кілька коротких відео, які записала в ресторані. Зірка вирішила пригоститися стравами азіатської кухні і зняла процес їх приготування, робочу поверхню і плиту розмістили прямо в залі, тому гості змогли своїми очима спостерігати за роботою кухаря.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Леся Никитюк (@lesia_nikituk)

Окрему увагу слід звернути на зовнішній вигляд Лесі, адже для походу в ресторан вона вибрала сіру сукню з відвертим декольте на межі пристойності, та ще й показала його зверху. Пікантності образу дівчини додало намисто з перлами і кулоном у вигляді замочка.
“Зараз покажу вам наш вечерю. Арігато. Ми будемо вечеряти ножами. Так, у нас готується рис з овочами, чим більше овочів, як сказала наш кухар, тим здоровіше їжа. Здоровіше їжа – Щасливе люди”, – сказала Леся Никитюк на камеру, не стримуючи своїх емоцій від побаченого.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Леся Никитюк (@lesia_nikituk)

Телеведуча також показала самого кухаря, яка готувала для неї блюдо на плиті. Жінка в червоному халаті, шапочці і масці спочатку спритно пограти з двозубою виделкою і лопаткою, а потім почала обробляти інгредієнти на розігрітій поверхні.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments