Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиЛетиція Райт у першому трейлері епізоду Стіва Маккуїна "Мангрове дерево"

Летиція Райт у першому трейлері епізоду Стіва Маккуїна “Мангрове дерево”

Напередодні свого 50-річчя у неділю історичний хід по лондонській Портналл-роуд займає центральне місце у новому трейлері епізоду Стіва Маккуїна “Мангрове дерево”.
Епізод “Мангрове дерево”, з міні-серіалу “Маленька сокира”, розповідає правдиву історію Mangrove 9, групи чорношкірих активістів, які зіткнулися з лондонською поліцією під час маршу 1970 року, де взяли участь 150 протестуючих Вест-Індійської, Африканської та Південноазіатської спадщини у Ноттінг-Хіллі, Західний Лондон. Судовий процес став першим судовим визнанням поведінки на ґрунті расової ненависті у столичній поліції.
У трейлері, який ви можете переглянути нижче, показаний процес та протест, і можна почути, як персонаж Летиції Райт, Алтея Джонс, говорить натовпу: “Цей напад на істеблішмент чорних – не поодинока подія, а тривала кампанія проти чорних людей. І сьогодні ми говоримо, досить, досить!”

У “Мангровому дереві”, також, знялися Шон Паркс, Малачі Кірбі, Роченда Сандалл, Джек Лоуден, Сем Спруелл, Гершвін Юсташ-молодший, Натаніель Мартелло-Уайт, Річі Кемпбелл, Джамейн Хантер та Гері Бидл. Стів Макквін та Аластер Сиддонс написали сценарій.
Цей проєкт – один з п’яти фільмів, представлених у серіалі “Маленька сокира”, серіалі антології, дія якого відбувається з кінця 1960-х до середини 1980-х років, в якому розповідаються різні історії про лондонські громади Вест-Індії. Інші фільми у цій серії – “Рок закоханих”, “Алекс Уїтлі”, “Освіта” та “Червоний, білий і синій”.
Прем’єра антології відбудеться на Amazon Prime Video у США в кінці цього року. На міжнародному рівні серіал поширюватиметься студією BBC Studios.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments