11-річна донька Джей Ло заспівала на сцені з зірковою мамою

0
822


Здається, 11-річна Еммі, одна з двійнят Дженніфер Лопес, вирішила піти шляхом своєї зіркової мами і також присвятити своє життя музиці. На відкритті нового турне Джей Ло під назвою “It’s My Party” у Лос-Анжелесі дівчинка вийшла на сцену до мами, і вони разом зворушливо виконали композицію “Limitless”.
Батьком Еммі є відомий співак Марк Ентоні, тому й не дивно, що дитина двох співочих батьків також потягнулася до мікрофону ще змалку. Раніше Джей Ло також хвалилась перед фанами талантом своєї доньки. У 2017 зірка показала, як Еммі виконує “Do You Hear What I Hear?” з однокласниками на Різдвяному святі у школі.
Під час виступу, відео якого Дженніфер поширила на своїй Інстаграм-сторінці, Еммі почувался доволі впевнено та комфортно на сцені перед тисячами шанувальників зірки. “Я не можу це прийняти,” – підписала ролик Лопес, поставивши хештег, що у перекладі означає “мама, що пишається”. Мама і донька постали перед публікою у розкішних однакових червоних сукнях.


Фани зірки у захваті від вокальних здібностей дівчинки. У коментарях вони пишуть: “Абсолютно неймовірна Еммі”, “Я розтанула, вау”, “Це змусило мене плакати минулої ночі”, “Це було надзвичайно”, “В неї є талант до виступів, що передався від обох батьків”, “Так гарно!”.
На початку червня Дженніфер Лопес показала більше співочих навичок доньки на своєму Youtube-каналі, коли та виконувала пісню Аліши Кіз “If I Ain’t Got You” для мами та її команди. У відео співачка також зазначила, що донька приєднається до неї під час турне, “бо вона просто зобов’язана випустити дівчинку на сцену”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here