37-річною Брітні Спірс можливо й надалі опікуватимуться батьки

0
581

Не встигла світова поп-діва ступити крок із психіатричної клініки, як потрапила до стін суду. Брітні Спірс не так давно вперше запідозрили у психічних відхиленнях, як знову громадськість підняла це питання. Верховний суд Лос-Анджелесу вимагає, щоб 37-річною зіркою і надалі опікувались батьки. Тільки-от співачку подібне рішення не надто вже й влаштовує.
Ікона поп-музики вимагає незалежності, її прихильники того ж. Під час проведення засідання біля будинку суду зібралась армія прихильників артистки із гаслами «Свободу Брітні». Співачка, у свою чергу, теж не розгубилась та висунула вимогу «самостійності». Хоча й ні батьки, ні судовий апарат не замислювались про подібне.

Менше з тим. Допоки обговорювалась «свобода» Брітні, сама ж знаменитість подалась до прихильників на вулицю. Усе було би звично, якби не її зовнішній вигляд – жінка гуляла босоніж. Подібна ситуація трапляється не вперше, днями раніше до виписки із клініки Спірс встигла похизуватись впевненою ходою на руках.
Так чи інакше, суд не зміг заплющити очі на подібні витівки поп-діви. Згідно з рішенням присяжних, Брітні Спірс ще доведеться пройти судову експертизу на прийнятний психічний стан. Що цікаво, цього вимагала власне артистка. Оскільки уже як тривалий час усю документацію та грошові перебіги веде її рідний батько, співачка вирішила оголосити своє право на самостійність.

Варто зауважити, що у подальшій експертизі на Брітні Спірс очікує понад 700 пунктів, які психологи повинні оцінити у поведінці співачки. Це буде схоже до іспиту компетентності, який проходять діти розлучених батьків. Допоки зірка ще не склала тест, її прихильники із нетерпінням чекають на «звільнення» артистки.
Між іншим, мама Брітні Спірс заявляє, що її донька ще не готова до самостійного життя. Жінка додає: «Брітні усе ще пристосовується до ліків. Це складна ситуація для неї, і я перебуваю у Лос-Анджелесі, щоб допомогти». Що стосовно батька співачки, він нею офіційно опікується ще із 2008-го року. З того часу саме тато артистки здійснює контроль над усіма її справами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here