Адель була помічена за “розвагами” у нічному клубі

0
285

Палкі кадри «запальної пари» Адель та Дженніфер Лоренс ще не покинули мережу, а вже з’явились нові. Те ж місце, те ж місто, Нью-Йорк. І та ж культова виконавиця, Адель. Тільки тепер без компанії голлівудської акторки, зате під супровід найвідоміших треків Бейонсе.
Відтак, чим вам не причина знехтувати службовими обов’язками та залити пікантні кадри в інтернет? Так і трапилось. Але не тільки за «нічним життям» Адель подалась до Нью-Йорку. Співачка також запланувала візит до однієї із місцевих студій звукозапису, що у Мангеттені. Про це теж сповістили «підпільні» кадри з боку спостережливих перехожих.

Так чи інакше, це вкотре підтверджує чутки про те, що Адель готує новий альбом. Точніше – уже перебуває на завершальному етапі музичного релізу. Принаймні, після кількох звичних світлин у це як ніколи повірили прихильники виконавиці.
Варто зазначити, що Адель ніколи не приховувала своєї прихильності до Бейонсе, описуючи її як «найвеличнішу артистку у світі». Співачка зазначає: «Я слухала її упродовж сімнадцяти років, і вона все ще робить музику, що зводить мене з розуму. Вона – мій Ісус».


Навіть коли Адель вдалось здобути нагороду музичної премії Греммі, вона буквально таки відмовилась приймати премію у форматі вдячної промови, адже була переконана, що більше на статуетку заслуговує її давній кумир. Про це вона сповістила публічно: «Я не можу прийняти цю премію. Я невимовно вдячна та збентежена. Моє життя – це Бейонсе. Її новий альбом аж надто визначний та душевний».
Ще Адель зазначає, що особливо шанує Бейонсе через спричинену нею революцію у світі чорношкірих виконавців. За переконанням артистки, саме вона дала цілковито новий поштовх у культурному аспекті національних меншин.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here