Адель у нетверезому стані здійснила мрію дитинства із “Spice Girls”

0
722

Якщо ти світова зірка із пристойними сумами у кишені, то чому би й не здійснити мрію дитинства? Навіть якщо підлітковий вік був немов вічність тому. Подібними роздумами керувалась і 31-річна Адель, що вирішила завітати на концерт своїх кумирів «Spice Girls». Разом з тим, яскравими емоціями співачка не обійшлась. Для максимального ефекту довелось прибавити градусу.
Адель ніколи не приховувала того факту, що ще із раннього дитинства вважала себе однією із найвідданіших шанувальниць легендарного гурту «Spice Girls». Подібна тенденція не змінилась і до сьогодні, окрім того, що зараз враження від шоу-програми можна дещо увиразнити. Цього разу Адель ніщо не зупинило віддатись загальному шквалу емоцій разом із натовпом таких же прихильників, як і вона сама – безпосередньо під сценою виступу.


Востаннє співачка мала можливість насолодитись концертом своїх кумирів ще 21 рік тому. Згодом же склалось так, що гурт розформувався. Менше з тим, Адель ніколи не забувала своїх кумирів і щораз підкреслювала, що саме вони дали їй сили рухатись до своєї мети. Зрештою, через пристойну кількість років легендарний гурт знову зійшов на велику сцену, чого не змогла пропустити Адель.
Про возз’єднання культового гурту стало відомо ще минулоріч. Тоді ж, звісно, Адель не обійшлась без бурхливої реакції. До того ж, поділилась радісною новиною на своїй офіційній сторінці в Instagram. Тоді вона поширила свій дитячий кадр із постерами своїх кумирів позаду. Зараз же Адель оприлюднила кумедний ролик із переспівами культових «Spice Girls».

View this post on Instagram

HA! This is how I feel right now! I AM READY ✌?

A post shared by Adele (@adele) on


Не дивно, що цього року співачка не змогла пропустити нагоди зустрітись зі своїми улюбленими виконавицями. Відтак, Адель завітала на фінальний концерт двотижневого туру гурту. Виступ відбувся у Лондоні, де й, звісно, опинилась також Адель. Вона кричала, плакала, веселилась та просто не стримувала емоцій у вирі ностальгії та захоплення. Навіть не соромилась зізнаватись, що з нагоди концерту «Spice Girls» і без «градусів» не обійшлась.
Своїми враженнями улюблениця мільйонів чи не одразу поділилась у мережі, поширивши кілька кумедних відео із промовистими коментарями: «Минулого разу я була на їхньому концерті ще 21 рік тому! Сьогодні ввечері я зі своїми близькими друзями плакала, сміялась, кричала, танцювала, згадувала і закохувалась у них знову».

А також Адель додала: «Ні для кого не секрет, наскільки я їх люблю, наскільки сильно вони мене надихали бігти за життям і ніколи не озиратися. Нарешті, я з ними зустрілась. І, на правду, навіть не можу повірити, наскільки далеко я пройшла. Дякую за божевілля! Я вас люблю!». І, ні, співачка ніколи не перебільшувала свого захоплення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here