ALEKSEEV підтвердив стосунки з учасницею гурту “ВІА Гра” романтичними знімками

0
1561

Український співак ALEKSEEV (Микита Алєксєєв), який часто влаштовує гастролі в Росії, підтвердив усі чутки про роман з вокалісткою “ВІА Гри” Уляною Синецькою. Пара опублікувала романтичні знімки на інстаграм-сторінці, отримавши тисячі вподобань від прихильників.
Світлини закохані зробили під час одного з побачень. ALEKSEEV та Уляна Синецька позували на фоні вечірнього Єкатеринбурга. Знамениті артисти, яким вже давно приписували роман, не приховували ніжності, обіймаючи та цілуючи один одного.

“Моя зірка”, – зворушливо написав ALEKSEEV, додавши емоджі у формі серця.
Таким чином співаки офіційно підтвердили підозри журналістів про роман. Щоб уникнути нападів хейтерів, ALEKSEEV та Уляна Синецька заблокували дописи, відтак прихильники не змогли привітати їх.
Що відомо про роман ALEKSEEV та Синецької?
Ще на початку 2019 року повідомляли, що ALEKSEEV вирушив у мандрівку до романтичної Венеції. Саме там під час прогулянки його сфотографували з дівчиною, дуже подібною до Уляни Синецької – нової солістки гурту “ВІА Гра”. Тоді на питання журналістів ALEKSEEV та його представники відмовлялись відповідати, не підтверджуючи чуток про романтичні стосунки артистів.

Вперше закохані здійснили публічний вихід у червні 2019 року. ALEKSEEV та Уляна Синецька прийшли на російську премію “Муз-ТВ”, тримаючись за руки. В різних інтерв’ю співак намагався уникати питань про особисте життя та все ж зізнався, що про весілля зі своєю таємною обраницею мріє.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here