Аріана Гранде показала світу свого обранця у новому кліпі

0
327


І знову знатна світова поп-виконавиця опинилась у вирі чуток стосовно справ «сердечних». Днями раніше мережу шокувала нова відеоробота Аріани Гранде за колаборацією із іменитим дуетом «Social House». Здавалось би, що ще обговорювати, як не приголомшливі показники переглядів кліпу до нового треку «Boyfriend». Як виявилось, навіть шокуючі сім мільйонів не змогли затьмарити підозри стосовно чергового роману Аріани Гранде.
Аж надто часто молода американська виконавиця привертає увагу громадськості до своєї творчості. Чи то справа у популярності в мережі, чи дійсно Аріані Гранде вдається уміло підкорювати хвилю хайпу – поки шанувальники гадають, співачка займається особистим життям. Відтак, що може краще відкинути усі підозри, як не зйомки кавалера у новому кліпі, здавалось би. Але й тут не обійшлось без чуток.

Чи не одразу після прем’єри неабияк хітової композиції за назвою «Boyfriend», прихильники Аріани Гранде запідозрили між сценічною парою щось більше, аніж просто «роман» на знімальному майданчику. Аж надто правдоподібно грали артисти, у той час, як інший учасник дуету «Social House» залишився осторонь любовного дійства. Хтозна, може закохані хотіли бути почутими.
Що цікаво, Аріана Гранде досягнула небачених висот популярності не винятково завдяки своїм хітам, відіграли значну роль і скандальні романи, що і до сьогодні не дають спокою папараці. То колишній співачки помер від передозування, то вона раптово розлучається зі своїм нареченим, без жодних на те пояснень. Хоча, з моменту останніх стосунків минуло аж надто багато часу.

І тільки шанувальники почали непокоїтись стосовно емоційного самопочуття своєї зіркової улюбленеці, Аріана Гранде не змусила на себе чекати та дала аж надто очевидну відповідь. Не кожен і досі вбачає у сценічній постановці який-небудь романтичний підтекст, але й, що очікувано, і без протилежних думок не обійшлось. Як результат – підозри почали ширитись мережею із приголомшливою швидкістю.
Тож, вже зараз зарубіжна преса із впевненістю приписує Аріані Гранде роман із не менш зірковим виконавцем Майкі Фостером. Зокрема, причиною цього став аж надто емоційний кліп співачки спільно з однойменним гуртом. Не дивно, що флірт та ревнощі зіркової пари менш ніж за добу привернули увагу понад семи мільйонів користувачів. Разом з тим, після офіційної прем’єри кліпу пару помітили за прогулянкою, але цього разу вони тримались за руки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here