Аріана Гранде прикрасила обкладинку американського глянцю

0
928


Літо у самому розпалі, а знатна «наступниця» Бейонсе тим часом позує для серпневого випуску модного американського журналу «Vogue». Попри свій юний вік, Аріана Гранде за найкоротші терміни досягнула тих висот, що вимагають років сумлінної праці над собою та своїм «обличчям». Тому й не дивно, що американська співачка вмить стала частиною світової поп-культури.
Але й тут без зусиль не обійшлось. На обкладинці культового глянцю з’явитись не легко, а ще важче – зібратись із силами, щоб таки побороти труднощі на шляху до популярності. Звісно, без масштабної рекламної компанії не обходиться ніколи, але бути тим самим «пам’ятним» обличчям теж справа не із найлегших. Проте вона це зробила. А зараз – час хизуватись на обкладинках глянців.

Разом з тим, героїня серпневого номера «Vogue» наважилась розповісти про всі ті труднощі, через які їй довелось пройти на шляху до слави. Хоча й днями раніше Аріана таки не змогла заспівати бодай кілька рядків із пісні про покійного бойфренда, зараз вона врешті зуміла зібратись із силами, щоб у найменших подробицях розповісти про пережитий біль втрати.
І не тільки про трагедії, але й про драми. Знатна поп-діва сучасності також заговорила про свій резонансний розрив із екс-нареченим Пітом Девідсоном. Як виявилось, дівчина вирішила поставити крапку в «ідеальних стосунках» у  той же день, коли дізналась про передозування свого колишнього, репера Mac Miller. Хоча й обійшлось без затяжних депресій.

На щастя, Аріана Гранде зуміла спрямувати весь свій сум та біль у творчість: «На правду, я не можу пригадати тих місяців з мого життя, оскільки завжди була сумна та п’яна. Я не пам’ятаю, з чого це почалось і завершилось – як раптом з’явилось десять нових пісень. Це був перший рік у моєму житті та перший альбом, після якого я зрозуміла, що більше не можу відкладати час на себе… І наступним кроком стала самореалізація».
До гучних зізнань співачка додала імпровізований ролик, у якому коротко зафіксований її знімальний процес для глянцю «Vogue». Хоча й без гіркоти з минулого Аріани Гранде у номері не обійшлось, фотосесія вийшла цілком невимушеною. З огляду на все, поп-виконавиці таки вдалось залишити усі негаразди позаду. А ще – впадає увічі одна цікава деталь. Це грайливий песик, який додав до фотосесії безтурботної романтики.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here