Аріана Гранде втратила номінацію на Греммі – причини

0
425

Як виявилось, Тейлор Свіфт не єдина «крупна» зірка, що вирішила оголосити бойкот чи не найвідомішій премії у галузі музичного мистецтва. Буквально таки щойно списки номінантів на Греммі 2019 покинула ще одна культова виконавиця – Аріана Гранде. Не обійшлось без драми із керівниками прийдешнього шоу (яке, до речі, пройде уже на цих вихідних).

Подейкують, уся проблемність ситуації полягала у різному баченні Гранде та керівництва проекту на композицію, яку мала би виконати співачка. Що зрозуміло, до спільного знаменника вони не дійшли. Як результат – мінус зі сцени ще одна неабияк значка зірка.
Як висловилась власне Аріана, після низки реплік з боку організаторів цьогорічної премії та категоричної відмови стосовно ідеї заспівати її останній трек «7 rings», вона відчувала себе «ображеною». Ображеною не лише на відсутність вибору, але й на відсутність належного ставлення. Так чи інакше, подібна ситуація зачепила не тільки Гранде.

Серед виконавців, що наважились висловити своє категоричне «ні» найбільш престижній музичній премії світу, з’явилось ще кілька не менш відомих імен: Кеті Перрі, Майлі Сайрус, Cardi B, Каміла Кобелло, Шон Мендес і Даяна Росс. Цього тижня про свою відмову повідомили також Тейлор Свіфт і Maroon 5. Хоча, що не очікував ніхто, візьме участь у проекті корейський поп-бой-бенд BTS.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here