Аріана Гранде зізналася, що психотерапія допомогла їй подолати проблеми

0
736

Відома співачка закликає всіх фанатів звертатися за професійною допомогою у разі психологічних проблем, бо це «неодноразово допомагало» їй самій.
У Аріани було діагностовано ПТСР після трагічного випадку, що відбувся минулого року на одному із її концертів. Під час виступу стався теракт, який коштував життя 22-ом фанатам Гранде.
З того часу вона страждає від тривоги та депресії. Нещодавно психологічних проблем додалося, бо її колишній хлопець, репер Мак Міллер, помер 18 вересня від передозування наркотиками.

Крім того, у жовтні Аріана розійшлася із своїм наступним хлопцем, Пітом Девідсом. Дивовижно, але після всіх цих подій їй вдалося знову ввійти в форму. Зараз вона готується до запису нового альбому, який світ почує 2019 року.
Один фанат навіть жартома написав у своєму Твіттер-аккаунті: «Хто психотерапевт Аріани, і чи приймає він нових клієнтів?». Гранде саркастично назвала цей твіт «надзвичайно смішним».
Проте, після цього вона написала: «Якщо бути серйозним, то терапія неодноразово рятувала мені життя».
Нехай ця новина надихне всіх людей, які страждають від подібних проблем. Пам’ятайте: як би вам не було погано, ніколи не пізно звернутися за допомогою. В цьому немає нічого ганебного, бо тисячі людей по всьому світу зіштовхувалися із чимось схожим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here