Аріана Гранде змінила тату, присвячене своєму колишньому

0
487

Було «назавжди», а стало «вічне листя». Іменита співачка не вперше зіткнулась із проблемою значень татуювань. Відтак, вкотре звернулась до свого тату-майстра із проханням корекції. Тільки-но колишній наречений Аріани Гранде оговтався після затяжної депресії та був помічений за публічним поцілунком із пристрасною Кейт Бекінсейл, як Гранде вирішила не чекати ні дня більше.
Завершення роману між артистами було не менш палким, ніж власне їхні стосунки. Усе розвивалось аж надто швидко. За лічені місяці пролунала пропозиція «руки і серця». Згодом – Аріана зробила неабияк символічне татуювання біля грудей із підписом «назавжди». Втім, це «назавжди» тривало не довго. Парі довелось пережити болісне розлучення.


Болісне не для кожного. Для Гранде розрив стосунків став цілковито новим етапом у співочій кар’єрі. Пісні, присвячені Девідсону, одна за одною очолювали рейтинги світових чартів. Громадськість цікавила брудна білизна – співачка її давала сповна. Як результат, Аріана Гранде зуміла досягнути рекорду, який раніше був під силу винятково легендарним «The Beatles». Три тижні поспіль хіти співачки займали перші позиції у ТОПах популярності.

Для Піта Девідсона ситуація склалась протилежним чином. Нікому й досі достеменно не відомо причини розлучення. Зате результат аж надто багатозначний. У неї – усе чудово. У нього – руйнівна депресія. Артист тривалий час пролежав під наглядом у психіатричній лікарні. Але на цьому не все. Один день та кілька публікацій у соціальних мережах сказали більше, ніж можна було б уявити.

Екс-наречний Гранде зізнався, що близький до суїцидальних настроїв. Піт Девідсон привселюдно висловився на тему нікчемності життя. Звичайно, Аріана відреагувала. Втім, її відповіді радше виглядали, як чергова спроба хайпу, аніж справжня підтримка колишнього «кохання». До нього у палату вона так і не навідалась. Принаймні, викликала підмогу – і на тому «дякую».

На щастя, усе позаду. За усіма твердженнями, Піт Девідсон зустрічається із удвічі старшою зіркою кіно Кейт Бекінсейл. А Гранде, тим часом, змінює татуювання, присвячені колишньому. Хоча, у соціальних мережах співачка зазначає протилежне – себто не змінює, а «розвиває». Так чи інакше, колишнє «назавжди» Аріана перекрила контурованим листям. Що цікаво, таке трапляється далеко не вперше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here