Бейонсе анонсувала вихід ще двох спільних із Netflix проектів

0
239

Ера «Боачелли» не завершується, Бейонсе продовжує вражати світ новими та не менш резонансними проектами. Громадськість ні на мить не має змоги відвести погляд від свого кумиру. Спершу співачка зачіпає болісну для Сполучених Штатів тему реалізації творчості «чорних», згодом же випускає про це стрічку та новий музичним альбом водночас. Втім, на цьому Бейонсе крапки не поставила.
Очікуваний фільм про культову виконавицю «Повернення додому: Бейонсе» уже з’явився на стримінговому сервісі Netflix. Світ уже встиг висловитись на предмет резонансної прем’єри. Але, що цікаво, співачка без жодної витримки заговорила про продовження співпраці із стримінг-сервісом. Як зазначає Бейонсе, зовсім скоро у мережі з’явиться ще кілька її спільних робіт із студією Netflix.

І це все паралельно до того, як громадськість не може оговтатись від неочікуваного релізу сьомого музичного альбому співачки, на додачу до прем’єри кінокартини. Втім, усі обіцянки співачки не голослівні. Подейкують, Бейонсе уже підписала угоду про подальшу співпрацю із стримінговим сервісом Netflix у рамках трьох кінопроектів, передоплата за які наразі складає понад шістдесят мільйонів доларів.
Варто зауважити, що за успіхи стрічки «Повернення додому» Бейонсе заплатили двадцять мільйонів доларів як співвласнику акторських прав. У будь-якому разі, поки шанувальники можуть тільки здогадуватись, які сюжетні перипетії чекають на них у наступних кінокартинах про Бейонсе.

Що цікаво, ще перед підписанням угоди про зйомки першого фільму за права на стрічку спробувала поборотись також британська телестудія HBO. Втім, стримінговий сервіс Netflix був готовий заплатити за фільм про Бейонсе на порядок більше, ніж будь-які інші кіностудії.
Нагадуємо, в основі сюжету фільму «Повернення додому: Бейонсе» покладена історія про першу темношкіру жінку-виконавицю, якій вдалось очолити найпрестижніший музичний фестиваль світу «Коачелла», що кожного року проходить у Сполучених Штатах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here