Бейонсе обіцяє довічні безкоштовні квитки на свої шоу фанатам, які відмовляться від м’яса

0
608

Всі знають, що Бейонсе рідко залишає підписи до своїх постів в Instagram, але вчора вона зробила виняток. Під фото з логотипом компанії Greenprint поп-діва закликала фанатів приєднатися до нового проекту в обмін на шанс виграти довічний безкоштовний вхід на всі її концерти і шоу Jay-Z.
На сайті проекту, який ледь не зламався під натиском фанатів Queen B, красиво описана користь веганства для навколишнього середовища та позначений виклик, кинутий шанувальникам співачки.
Учасники можуть пообіцяти стати веганами остаточно і безповоротно, не їсти тваринні продукти лише в один із прийомів їжі або влаштувати “понеділки без м’яса”. Невідомо, яким чином будуть обрані переможці і як вони доведуть, що дотримувалися правил, але ставки такі високі, що це нікого не хвилює.


У коментарях фанати захоплюються свідомістю Бейонсе і готуються забути про м’ясо: “Квитки на все життя? По-моєму, я тільки що стала веганом”, “Якщо Бейонсе думає, що заради її концертів я відмовлюся від стейків, курячих крилець і перейду на траву, то вона абсолютно права”. Проте, фанатам співачки з інших країн можна не переживати, тому що в акції беруть участь тільки громадяни США.
Співпраця Бейонсе з Greenprint не стала великим сюрпризом, ще в 2015 році співачка оголосила про те, що перейшла на веганський спосіб життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here