Брітні Спірс поширила ексклюзивний кадр із дорослими синами

0
835

На хвилі невпинних чуток стосовно психічної нестабільності знатної поп-діви, годі й було сподіватись, що таки щось у житті співачки піде на лад. Менше з тим, Брітні Спірс взялась за ретельний відпочинок. Спершу артистка знайшла звабливого бойфренда, із яким пішла засмагати на американські пляжі, згодом й із дітьми взялась за спільне проведення часу – а на подібне ніхто й не сподівався.
Зважаючи на те, що до сьогодні 37-річна Брітні Спірс потребує офіційного опікуна, складно уявити, як співачка поводить себе із власними дітьми. Що вже казати про спільну мандрівку. Зрештою, драйву зірковій матусі ніколи не бракувало, варто тільки ознайомитись із її профілем в Instagram. Відтак, Спірс не вигадала нічого кращого, як поїхати із синами до Діснейленду.


Не так давно знатна виконавиця лише вперше вийшла між люди у супроводі свого кавалера, як вже наважилась взяти на себе відповідальність за дітей, хоча й власних та, разом з тим, доволі таки самостійних. Не забула Брітні Спірс і про шанувальників, яких вирішила потішити вкрай рідкісним кадром із дорослими синами.
Старшому сину артистки, Шону, не так давно виповнилось тринадцять, Джейден не значно поступається за віком своєму брату, всього лише на рік молодший. Тож, саме час для Діснейленду. Адже, по суті, усі атракціони доступні у силу віку. А ще – не зникла та дитяча цікавість до розваг, не зважаючи на те, що життєві обставини нерідко змушували про неї забувати.
Спірс на сімейній світлині позує у літній сукенці лимонного відтінку, що дуже навіть актуальний у нинішньому сезоні. Її сини, у свою чергу, обрали більш комфортні наряди, як для парку атракціонів. Позаду на світлині видніються характерні для Діснейленду яскраві будиночки. Що очікувано, не обійшлась поп-діва і без душевного зізнання під публікацією.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Our first premiere ⭐️ @samasghari

Публикация от Britney Spears (@britneyspears)


«Провели чудовий день у Діснейленді. Я не пам’ятаю, коли востаннє відчувала на собі буквально таки вибух емоцій. Мої хлопчики, що очевидно, подорослішали, і їм не догодиш абиякими кадрами. Тому я була схвильована, коли вона із впевненістю сказали можна», – коментує знатна матуся вкрай рідкісне фото зі своїми синами.
Слід взяти до уваги, що більшу частину часу хлопчики Брітні проводять таки зі своїм батьком, Кевіном Федерлайном, що раніше був чоловіком співачки. Він же вважається їхнім офіційним опікуном, якому зірка щомісяця виплачує аліменти у розмірі двадцяти тисяч доларів. Що вражає, зараз турботливий татусь почав вимагати більше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here