Брітні Спірс зайнялась “брудними танцями” зі своїм новим кавалером

0
337

37-річна поп-діва нерідко потрапляє до виру пліток у силу свого зіркового положення. Продовжує Брітні Спірс активно розвивати свою творчість чи займається власним психічним здоров’я – знаменитість незмінно залишається предметом всезагальної цікавості. І зараз, коли, здавалось би, у житті співачки усе пішло на краще, прихильники як ніколи пильно почали за нею стежити.
Сама ж артистка ніколи не стримувала себе перед тим, як черговий раз вразити мережу пікантними публікаціями. Подібна звичка зірки без курйозів не обходилась, менше з тим, саме це забезпечувало Брітні Спірс «стабільну» популярність. Цього ж разу відома на весь світ поп-виконавиця вирішила продемонструвати, як минають її спекотні літні будні, що радше скидаються на вихідні.

View this post on Instagram

What a fun summer ? @samasghari

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on


Що цікаво, у кадрі також з’явився новий бойфренд артистки, що не на жарт потішило її прихильників. Та й власне Брітні Спірс на короткому ролику виглядала дуже навіть здоровою та бадьорою, чого не можна було сказати про неї місяцями раніше. З огляду на все, літній роман йде на користь народній улюбленеці. Відтак, коментарі під постом буквально таки кишать промовистими компліментами.
Разом з тим, Брітні поширила і короткий «танцювальний» уривок зі своїм новоспеченим кавалером. Пристрасть на відео неймовірна, як і власне зіркова пара, що перед об’єктивами камер виглядає дуже навіть гармонійно. Ексклюзивну публікацію знаменитість прокоментувала небагатослівно. Зірка лише пояснила, що саме так виглядають її «літні веселощі».


Що ж, модельної зовнішності чоловік в одних лише плавках та відома на весь світ поп-діва, теж у купальнику – подібний тандем не може не тішити око. Варто зауважити, що за останні дні це далеко не перша публікація знаменитості. Брітні Спірс, що не так давно тільки покинула стіни психіатричної клініки, живе вільним та невимушеним життям.
Співачка водить автівку, відпочиває на пляжі зі своїм кавалером, навідується до спортивного залу та займається творчістю. Загалом, усе свідчить про те, що зірка повертається в норму. Принаймні, у це щиро вірять прихильники. А поки, офіційний опікун Брітні, її рідний батько, веде всю документацію поп-зірки та робить усе можливе, щоб у житті доньки усе йшло звичним плином.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here