“Бути абортам чи ні”: Майлі Сайрус виступила за права жінок

0
252

Скандальна американська зірка Майлі Сайрус вкотре опинилась у центрі уваги громадськості. Чи не вперше після завершення затяжного «медового місяця» виконавиця із гучністю заявила про своє повернення. І не тільки на великій сцені, а й на телеекранах і у мережі YouTube Сайрус спровокувала шквал обговорень. Так, «Чорним дзеркалом» справа не обійшлась.
Днями раніше акторка анонсувала вихід нового музичного альбому, на якого світ очікував більше двох років. У результаті, без бурхливої реакції не обійшлось. Хоча й більшість користувачів пропустила повз тексти треків та цілком зосередилась на візуальній складовій. Яскраві кадри та образи, що провокують активне осмислення зробили свою справу.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Very special collab with @plannedparenthood @happyhippiefdn @marcjacobs TO BE ANNOUNCED veryyyyyy soon! #WomensRightsAreHumanRights #DONTFUCKWITHMYFREEDOM ??? ???

Публикация от Miley Cyrus (@mileycyrus)


Але ж прикуло увагу публічності інше – масштабна рекламна кампанія перед прем’єрою міні-альбому. Співачка встигла не тільки щонайменше кілька разів заговорити про свій дебют у «Чорному дзеркалі», але й зачепити неабияк болючі з точки зору етики теми. Без жодних упереджень знаменитість заговорила про такі поняття, як «сексуальність», «вагіна» та «аборт».
Якщо із статевими органами ще усе очевидно – їхні «аналоги» знаменитість продемонструвала у кліпах до альбому «She Is Coming», то із іншими поняттями ситуація дещо серйозніша. Особливо ж виокремилась одна із останніх фотозйомок зірки, у якій з’явився торт із надписом «Abortion Is Healthcare». Сайрус же, із неприхованим задоволенням, злизувала із нього крем.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

SHE CAME. SHE CONQUERED. Thank you for all LOVE! #SHEISCOMING #SHECAME

Публикация от Miley Cyrus (@mileycyrus)


Що цікаво, спеціально до прем’єри музичного альбому виконавиця презентувала і серію дорогих презервативів із підписом «She Is Coming». Їх Сайрус випускала паралельно до продажу платівок.  Чорний лаконічний дизайн вдало контрастував на тлі яскравої рекламної кампанії альбому. А ще – бананів, що стали невід’ємним атрибутом останньої фотосесії зірки.
Серед інших суміжних товарів опинився і провокативний светр, теж чорний зі словами «I love my pussy, that means I got cattitude». Відтак, знаменитість вдало обіграла поняття жіночих статевих органів із евфемізмом «кицька» і «ставати у позу».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here