Дрейк побив рекорд The Beatles

0
541

Цей жовтень видався дуже насиченим для репера Дрейка. Він встиг записати пісню з Ліл Бейбі та Гунною, знявся у відео Френча Монтани та Тревіса Скотта, з’явився у серіалі «Барбершоп» від HBO, та зробив багато іншого.
Та, здається, він не збирається зупинятися. У понеділок Дрейк зі піснею «MIA», яку він записав спільно з Бед Банні, побив рекорд The Beatles у номінації «Топ 10 пісень року», який легендарний гурт встановив 1964 році, повідомляє Rolling Stone.
З кожним новим відео чи піснею, його неперевершена харизма захоплює все більше фанатів. І хоч критики відмічають, що креативність репера дещо понизилась, у порівняні з минулими роботами, комерційний успіх Дрейка важко заперечити.
Якщо проаналізувати ситуацію у шоу-бізнесі, то стає зрозуміло, що у репера стає все менше конкурентів: одне видання навіть припустило, що його єдині конкуренти – минулі та майбутні поп-зірки. Це означає, що у сучасній музичній індустрії у нього суперників практично немає.

Проте, варто пам’ятати, що будь-яка популярність не є вічною. Це добре розуміє і сам Дрейк.
Під час одного з інтерв’ю, він зізнався, що боїться за свою кар’єру, бо затребуваність реперів дуже швидко спадає.
Так чи інакше, репер із Торонто зараз на піку своєї популярності, і його нещодавній рекорд доводить, що найближчим часом вона зникати не буде.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here