Дрейк вшанував пам’ять фанатки

0
402

Репер у траурі за жінкою на ім’я Кей, з якою вони познайомилися у рамках роботи фонду «Здійсни бажання», що здійснює останні прохання тяжкохворих.
Зірка хіп-хопу вшанував пам’ять своєї фанатки, що померла, у доволі незвичний спосіб. Він пришив золоту букву «К» на один із жилетів, у яких виступає, чим і поділився у своєму Instagram-акаунті, підписавши фото: «Тепер ти зі мною кожної ночі».

View this post on Instagram

???? got you with me every night now @the.kaydiaries

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on


Дещо раніше він також виклав фото із Кей на лікарняному ліжку, під яким написав дуже емоційні слова: «Буду дуже сумувати за тобою. Ми познайомилися через фонд, і між нами був дуже сильний зв’язок. Ти могла написати мені під час туру, й просто спитати, як справи, розказати позитивні речі, просто поділитися своїми мріями й цілями. На цьому фото я плачу, але це сльози радості, бо тоді ми з твоїм батьком молилися за тебе».


Найболючіше для Дрейка те, що він не зміг відписати на її привітання із днем народження, незадовго до смерті Кей.
«Я дуже шкодую, що не зміг тобі відписати, і це дуже гризе мене. Проте, ти знала, як сильно я тебе люблю, і як завжди з нетерпінням чекав, щоб побачити тебе після туру», – додав він. «Не знаю, навіщо пишу це у Інстаграмі, але мені просто потрібно з кимось цим поділитися. Пам’ятатиму тебе вічно, Кей!»
Як бачимо, у відомих людей теж бувають важкі часи, незважаючи на позитивний образ, який вони створюють для публіки. Бажаємо Дрейку сили та наснаги у подоланні цих страждань.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here