Джастін Бібер офіційно одружився на Хейлі Болдвін

0
1033

Американський співак Джастін Бібер та його наречена модель Хейлі Болдуін офіційно зареєстрували шлюб в суді Нью-Йорка в п’ятницю, 14 вересня.

13 вересня Джастін Бібер та Хейлі Болдуін відвідали міський суд в Нью-Йорку, щоб подати заяву на одруження, як пишуть західні ЗМІ. Джастін Бібер зізнався, що не може дочекатись, коли одружиться зі своєю коханою.

Після чого джерело, яке близьке до сім’ї артиста, інформувало, що Хейлі і Джастін в п’ятницю, 14 вересня, офіційно зареєстрували шлюб в суді Нью-Йорка. Про це повідомляє видання People.
Зазначається, що весільна церемонія в церкві та святкування пройдуть пізніше. Нагадаємо, що Джастін Бібер і Хейлі Болдуін почали зустрічатись ще в 2015 році, однак їхній роман тривав всього лише пару місяців.

Після чергового розриву стосунків з Селеною Гомес і недовгого роману з моделлю Баскін Чемпіон, Джастін наважився на відновлення стосунків з Хейлі. Вперше пару разом помітили вкінці травня, коли вони пішли на романтичне побачення. Напередодні стало відомо, що артист офіційно заручився з Болдуін.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here