Джастін Бібер подався до церкви, щоб налагодити своє життя

0
432

Улюбленець мільйонів разом зі своєю «майже» дружиною подались до церковної конференції, що одного разу уже допомогла закоханим зберегти свої стосунки. Повернутись туди, де усе розпочиналось – вдале рішення, коли ти не знаєш, куди прямувати далі. Із цією думкою Джастні Бібер знову опинився у церковному храмі. Хоча й зараз основним пунктом стало одруження.
Джастін Бібер разом із Гейлі Болдвін взяли участь у церковній конференції VOUS, що у Маямі. Метою заходу стало те, щоб «люди зіткнулись із Богом, облаштували церкву та сформували покоління лідерів». Хоча й зіркова пара поставила собі дещо іншу ціль. Перше – данина минулому. Адже на конференції вони не вперше. Друге – боротьба із нинішніми проблемами.

Ні для кого не секрет, що Джастін Бібер уже як тривалий час страждає від низки психологічних та духовних проблем. Періодично музикант з головою поринає у депресію і тільки його кохана допомагає йому рухатись далі. Але ж не завжди їй вдається. Відтак, пара вирішила, що церковна спільнота допоможе. Так це чи ні, але минулого разу подібне рішення виявилось дієвим.
Востаннє культовий американський музикант навідувався до стін храму, коли його стосунки із Гейлі Болдвін були на межі розриву. Тоді пара після короткої перерви у відносинах спробувала усе налагодити, хоча й не без сторонньої допомоги. Серед голлівудського зіркового бомонду подібне зустрінеш не так вже й часто, але духовне подарувало Джастіну Біберу майбутнє.

Варто зауважити, що зіркова пара ніколи не приховувала своїх релігійних захоплень. І Джастін Бібер, і Гейлі Болдвін доволі таки регулярно навідувались до церкви у Лос-Анджелесі. Але конференція VOUS аж надто особлива для обох. Адже минулого разу саме вона змусила закоханих побороти труднощі у своїх стосунках і рухатись далі. Зараз вона повинна зробити те ж саме.
«Негатив є і від нього ніде дітись. Нам не залишається нічого іншого, як говорити та працювати над проблемами. Зруйноване – не зовсім вірне слово. Це радше було схоже на драму, що тільки наростала. Був період, коли ми не могли перебувати в одній кімнаті разом», – розповідає Гейлі Болдвін про один із найважчих етапів у їхніх із Бібером стосунках.
А також, супермодель додає, що церква завжди була і повинна бути спільним знаменником. Разом з тим, Гейлі Болдвін зізналась: «Тоді ми пройшли через пекло. Я його обійняла і тільки, і до кінця конференції ми вже знову стали близькими».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here