Джастін Бібер поділився інтимним домашнім кадром із дружиною

0
371

І знову чи не найвідоміша зіркова пара Голлівуду опинилась у центрі уваги громадськості. І знову причиною всьому є зворушлива публікація одного із іменитих партнерів у мережі. Лише днями раніше Джастін Бібер та Гейлі Болдвін святкували річницю свого кохання, здавалось би. Але ж романтики ніколи не буває надто багато, особливо якщо це стосується подружжя Біберів.
Спершу Гейлі Болдвін неабияк потішила свого зіркового чоловіка милим подарунком до річниці, згодом і улюбленець мільйонів дівчаток взявся за неголослівні привселюдні зізнання. Хоча, якщо точніше, чергове освідчення у вічному коханні знатний артист поширив на своїй офіційній сторінці в Instagram, що традиційно. Разом з тим, додав неабияк зворушливий кадр із Гейлі Болдвін.


Складно сказати напевне, що зворушило прихильників більше – промовистий текст чи вкрай інтимне домашнє фото. Зрештою, черговий «любовний лист» поп-зірки вкотре опинився у вирі публічних обговорень. Тільки-от обійшовся не лише словами. Джастін Бібер також не так давно нарешті заявив, коли саме відбудеться його довгоочікувана шлюбна церемонія із Гейлі Болдвін.
Хто не знає, хоча й зіркова пара уже давно узаконила свої стосунки, до релігійної частини весілля справа ніяк не доходила. То у виконавця суттєво погіршувалось психічне здоров’я, то ще щось – але завжди незмінною причиною залишався ніхто інший, як сам Джастін Бібер. Але цього разу популярний американський співак вирішив врешті розставити усі крапки над «і».

Днями раніше, немов спеціально до чергової річниці стосунків, артист вдруге зробив пропозицію своїй дружині, відомій на весь світ супермоделі Гейлі Болдвін. І однією єдино пропозицією поп-виконавець не обмежився. Згодом герой-коханець зробив ще одне зізнання у мережі. На інтимному фото була тільки вона і він. І, звісно, складно було не звернути увагу на романтичний трепет між знаменитостями.
«Мої губи заздрять моїм рукам, бо я можу тримати тебе ними», – додав Джастін Бібер до зворушливого кадру. Відтак, виконавець одним речення продемонстрував світу усю глибину своїх почуттів до молодої дружини. З огляду на все, Селена Гомес таки залишилась у минулому. Залишається тільки усвідомити це найдопитливішим прихильникам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here