Джастін Бібер скасував весілля через проблеми із психікою

0
399

Серед голлівудського зіркового бомонду нерідко постає проблема із психікою, справа у приголомшливій популярності чи межі успішності, але цього разу до ряду знаменитостей із душевними недугами долучився і Джастін Бібер. Що цікаво, артист почав скаржитись на погане самопочуття чи не одразу після того, як Селена Гомес покинула психіатричну клініку та почала рухатись далі.
Прихильники із нетерпіння очікували на мить, коли культовий виконавець таки стане до вінця. Усі сподівання на роль Гомес як дружини Бібера давно позаду. Але, з огляду на ситуацію, і Гейлі Болдвін ще довго побуде у статусі нареченої, адже наразі артиста аж надто пригнічує будь-яке планування майбутнього. А весілля так особливо. На щастя, він не залишився наодинці із своєю проблемою, як це було у його колишньої.

Ще із минулого року у пресі почали поширювати чутки про те, що Джастін Бібер планує одружитись на своїй дівчині, іменитій супермоделі Гейлі Болдвін. Згодом це виявилось правдою, музикант таки зробив пропозицію «руки і серця» своїй коханій. Але так склалось, що до весілля довелось чекати ще довго. За невідомих причин, дати постійно переносились. Цього ж разу усе стало на свої місця.
Як виявилось, уся справа в тому, що Джастін Бібер страждає від затяжної депресії. І мова про те, що весілля відбудеться до 25-річчя виконавця звелась до сподівань про його одужання загалом. На щастя, Гейлі Болдвін змогла впоратись із тимчасовими труднощами та не покинула свого нареченого у біді. І весілля все одно буде, хоча й поки не відомо, коли саме.

«Гейлі продовжує його підтримувати. Їхнє весілля відбудеться тоді, коли вони відчуватимуть, що справді до цього готові. Найважливіше – це психічне здоров’я Джастіна», – коментують ситуацію інсайдери. Хоча, подейкують, Бібер уже почуває себе краще – усе завдячуючи підтримці Гейлі Болдвін. Зараз він живе одним днем, і це допомагає йому рухатись далі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here