Джек Уайт заборонив телефони на своїх концертах

0
826

Джек Уайт соліст гурту White Stripes, музикант та продюсер заборонив на своїх концертах телефони. А точніше, він наполягає на використанні нового винаходу, спеціально для концертів.

А саме, Youndr-Branded  – маленька торба із магнітом, що блокує використання телефонів під час виступу артистів. Процес полягає у тому, що телефон ховається у чохол із магнітом, що перекриває допуск до телефону, а вже на виході з концерту, торбинка розкліпсовується за допомогою магніту, як у супермаркеті на касі.

Ще до Джека такою технологією скористалася Алісія Кейс та Lumineers. Також, Уайт попередив, що якщо когось застукають на концерті із телефоном, чи хтось буде вести зйомку, або робити фото, того без зайвих питань викинуть із зали, не повертаючи гроші за квиток.

Вже давно пора привчити людей поважати працю інших. Адже, вік гаджетів дійсно заполонив усі кутки, та навіть у залах театру та місцях виступу творчих людей, ніщо не заважає невихованим глядачам вести себе безладно. Краще дивитись виступ тут і зараз і насолодитися моментом сповна, а ніж знімати все на камеру і потім викладати в Інстаграм.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here