Джон Ледженд відсвяткував 40-річчя із Кардашьян на столі

0
716

Любляча дружина Кріссі Тайген не дала імениннику перетнути рубіж 40-річчя спокійно. Натомість, всесвітньовідома модель влаштувала у сімейному помешканні гучну вечірку у стилі «Казино-Рояль».
Прийшов весь зірковий бомонд, зокрема: Каньє Вест, Кортні та Кім Кардашьян. Чи були присутні інші представники «клану» КаДженнер поки не відомо. Так чи інакше, колоритні світлини, що з’явились у мережі трохи згодом, переконують – вечірка вдалась.

Розкішне вбрання і дорогі прикраси, на кожному кроці доларові банкноти та елементи покеру, сигари й уся атмосфера свята буквально таки полонила шанувальників крізь кілька невимушених кадрів. Так, Кім Кардашьян лягла на стіл іменинника – але це не те, що так вразило громадськість.

Точніше, змусило не відводити погляду. Це маленький син Джона Ледженда у смокінгу. Його матуся навіть розмістила опитування у Twitter, щоб з’ясувати, у якому вбранні Майлз виглядає краще – усе таємно від чоловіка.


«Добре, друзі. Вечірка до 40-го дня народження Джона уже сьогодні ввечері. Але мені потрібна ваша допомога із смокінгом міні-Джона. Який саме?!», – за кілька годин до дійства Тайген поширила у соціальних мережах опитування та додала два фото свого сина. Білий смокінг врешті здобув схвалення більшості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here