Ед Ширан за один гастрольний тур побив світовий рекорд

0
289

Вкотре почесне звання найуспішнішого виконавця в історії отримує Ед Ширан. Цього разу за найбільш касовий гастрольний тур світом. За усіма підрахунками, зовсім згодом британського артиста можна буде без жодних сумнівів назвати найбільш прибутковим, адже вже станом на сьогодні продано понад 8,5 мільйонів квитків у більш ніж 43 країнах світу. І, що зрозуміло, це ще далеко не межа.
У силу божевільних продажів квитків, зростає й попит. Чи не кожен прагне навідатись на концерт музиканта, якого із дня на день визнають найбільш касовим. Що вже казати про приголомшливу масовість його концертів. Експерти уже підраховують, що гастрольний тур за назвою «Divide» може досягнути позначки найбільш прибуткового в історії шоу-бізнесу, опинившись попереду культового гурту «U2».

Варто зауважити, що вже сьогодні у гаманці Еда Ширана опинилось 736 мільйонів «зелених», а попереду ще дванадцять концертів. Відтак, двохрічний тур артиста наразі із впевненістю претендує на те, щоб побити рекорд за кількістю продажів. І, зважаючи на результати, Ширан вже може йти святкувати перемогу: для тріумфу він вже «перебрав» на один мільйон доларів більше, порівняно із минулорічним рекордом.
Залишається тільки здогадуватись, якою буде кінцева сума прибутків. Так чи інакше, гастрольний тур Еда Ширина таки сягнув рекордної позначки за кількістю відвідувань концертів. Не складе жодних труднощів здогадатись, що подібна тенденція із наступними виступами тільки зростатиме. Зважаючи на перебіг подій, музикант не зміг не звернутись до своїх прихильників у мережі.

Ед Ширан розмісив у своєму офіційному профілі в Instagram неабияк чуттєве текстове повідомлення: «Дякую всім і кожному, хто прийшов на шоу. Залишилось 12 концертів, я ніколи цього не забуду». Варто зазначити, що загалом світовий тур артиста включає 255 концертів. Зважаючи також на те, що організатори відмовились від продажу квитків класу VIP. Та й загалом знизили вартість на 14,2% порівняно із легендарними «U2», які виступили лише 110 разів у рамках свого рекордного туру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here