Фани назвали участь Тревіса Скотта у Супербоулі егоїзмом

0
389

Відомо кожному, що виступ на сцені найочікуванішої футбольної події Америки не лише вважається великою честю, але й оцінюється у пристойну суму. Так було «допоки». Зважаючи на останні події, участь музикантів у розважальній частині Супербоулу розцінюється радше як скандальний крок, аніж благородний.
Відтак, після оприлюднення списків запрошених виконавців без обуреної громадськості не обійшлось. Якщо ще гурт Maroon 5 якось, але залишили у спокої. То Тревіса Скотта така «милість» оминула.

Епатажного американського репера звинуватили в егоїзмі. Після іменитої акції протесту проти расизму поліцейських Сполучених Штатів, музикант жодним словом не підтримав екс-футболіста Коліна Коперніка. Ба більше – вів перемовини стосовно власної участі у концерті із його противниками.
Для послідовників реп-легенди така поведінка не в новинку. Адже Тревіс Скотт ніколи раніше не висловлював свою підтримку до чорної культури. Що дивно, зважаючи на те, що сам є представником чорношкірих.

«Я гадаю, що у кожного є можливість… Можливість прийняти для себе рішення, бути відданим певним принципам чи ні. І ніхто не в праві його змусити», – спробував пояснити власну життєву позицію Тревіс Скотт.
Нагадаємо, культовий репер разом із Maroon 5 з’являться на великій сцені уже третього лютого.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here